Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Dişli ‘7 Haziran’dan sonra ekonomi’de patinaj yapmaya başladık’

27 Ekim 2015 Salı, 13:28

AK Parti Genel Başkan Danışmanı AK Parti Milletvekili adayı Şaban Dişli, Best FM de Ufuk Karcı’nın hazırladığı, Konuşan Türkiye Seçim Özel Programının konuğu oldu.

Türkiye’nin en çok dinlenen radyo programı olan Best FM de canlı yayına çıkan AK Parti Milletvekili adayı Şaban Dişli, Ufuk Karcı’nın sorularını samimiyetle cevapladı. AK Parti’ den önce geçici bütçelerle ülkenin idare edildiğini söyleyen Milletvekili adayı Şaban Dişli, “ 3 ay sonra ne olacağı belli olmazdı. AK Parti ile birlikte ülkede bir güven ve istikrar ortamı gelişti. 3 yıllık bütçeler yapılmaya başladı. İş dünyası önünü gördü, yatırım yapmaya başladı. 7 Haziran seçimlerinden sonra bu istikrar ortamı bozuldu. İnsanlar yarın ne olacağını kestiremediği için yatırımlar durdu. Ekonomide adeta patinaj yapmaya başladık. O Nedenle önce siyasi istikrar gerek. Vatandaş bu süreçte bunu çok iyi gözlemledi ve 1 Kasım’da sandık başına gittiğinde ülkenin istikrarı için oyunu kullanacaktır” dedi.
Sakarya’da yapılan seçim çalışmalarının yanında ülke gündemini de değerlendiren Dişli, 1 Kasım’da vatandaşları elini vicdanına koyarak oy kullanmaya davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz