Son Dakika
14 Ocak 2019 Pazartesi

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatından Ankara’ya Ziyaret

12 Ocak 2018 Cuma, 13:59
AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı üyeleri, İlçe Başkanı Cemalettin Selim ile beraber Ankara’ya çıkarma yaparak TBMM’de ve AK Parti Genel Merkezinde bir dizi görüşmelerde bulundu.

SAKARYA

AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, İl Başkan yardımcıları ve ilçe Koordinatörleri Şeref Dorak ,  Hüseyin Gürsoy ve ilçe yöneticileri ile birlikte ilk olarak AK Parti genel merkezine ziyarette bulundular.

Ziyaret hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Cemalettin Selim, “İlçemizdeki vatandaşlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarını iletmek ve 6. Olağan kongremizden sonra yeni yönetimimiz ile birlikte ilk olarak Genel Merkez SKM Başkanımız ve Milletvekilimiz sayın Ali İhsan Yavuz beyi genel merkezde ziyaret ettik. Ziyaret çok verimli geçti vekilimiz ile ilçe sorunlarımızı görüştük. Daha sonra Meclise geçerek Meclis Toplantı salonunda Sakarya Milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu ve Mustafa İsen bey ile verimli bir toplantı daha gerçekleştirdik. Bu Toplantının ardından başka bir toplantı salonunda ise Ayhan Sefer Üstün vekilimiz ile verimli bir toplantı daha gerçekleştirdik.Milletvekillerimiz ilçe sorunlarımıza çok duyarlı oldular. Özellikle Karapürçek yolu ve çiftçilerimiz için çok güzel  bir toplantı gerçekleştirdik.  Bizde AK Parti ilçe teşkilatı olarak fikir ve projelerimizi ilçe teşkilatı olarak TBMM’de  Milletvekillerimize ilettik. Milletvekillerimiz bizleri hoş karşıladılar ve ziyaretten mutlu olduğumuzu  ifade ederiz. Hazırladığımız projelerin takipçisi olacaklarını belirttiler” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz