Son Dakika
14 Kasım 2018 Çarşamba

AK Gençlik 29 Ekim’i Bayraklarla Kutladı

30 Ekim 2015 Cuma, 17:51

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, seçime kısa bir süre kala çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Her gün kurulan stantlarla vatandaşlara ulaşmayı hedefleyen Gençlik Kolları son olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Çark Caddesi, Uzun Çarşı ve Dar Sokak’ta stant kurdu.

Kurulan stantlarda vatandaşlarla buluşan Gençlik Kolları, standı ziyaret eden vatandaşları AK Parti ailesine katarak, broşür ve bayrak dağıtımında bulundu. Gün boyunca Adapazarı’nın çeşitli noktalarında vatandaşlara 5000 Türk bayrağı dağıtıldı. Vatandaşların yoğun ilgisi sonrası, Cumhuriyet Bayramı’nda Adapazarı kırmızıya büründü.

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu da stantları ziyaret etti. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen ve Türk bayrağı dağıtan AK Parti Sakarya Milletvekilleri, vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek 1 Kasım seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Ziyaret sonrasında AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları’na teşekkür eden milletvekilleri, fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz