Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Adapazarı AK Gençler Karaman’da

21 Mart 2017 Salı, 16:35
AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, “Genç Kürsü” programları kapsamında Karaman mahallesinde bulunan gençlere “Cumhurbaşkanlığı sistemi” hakkında bilgi verdi. Toplantıya Milletvekili Recep Uncuoğlu ve İlçe Başkanı Mustafa Ak’ta katılım sağladı.

SAKARYA – Adapazarı
AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, 16 Nisan’da yapılacak referandumda halkoyuna sunulacak Anayasa değişikliği hakkında, Karaman mahallesinde düzenlenen toplantı ile gençlere bilgi verdi. Toplantıya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İlçe Başkanı Mustafa Ak, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Mahalle Başkanı Selçuk İnce ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos;” Cumhurbaşkanlığı sisteminin halka en doğru şekilde anlatılması için, bütün teşkilatımızla beraber seçim döneminde halkımızla iç içe olup onlara doğruyu en iyi şekilde anlatacağız. Genel Merkez Gençlik Kollarımızın tertiplediği “Genç Kürsü” programları ile gençlerimize daha iyi ulaşacağız. “Genç Kürsü “ programının amacı belirlenen mahallelerde bulunan gençleri bir araya getirerek sistem ile alakalı sorularını cevaplama, gençlerin hem soru sorma hem de sorularına cevap alma imkanı buldukları bir program olduğunu söyledi. 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında gençler olarak bizlere büyük görevlerin düştüğünün farkındayız.
18-25 yaş aralığında 8 milyon seçmenimiz var. Bu 8 milyon arasından yeni Fatih Sultan Mehmet’lerin yeni Recep Tayyip Erdoğanların çıkmaması için hiçbir neden yok. Genç nesillere güvenmeliyiz. İnşallah çok çalışarak halk oylaması sonunda, güçlü şekilde evet sonucunu çıkaracağız” dedi.

adapazari-ak-genc

İlçe Başkanı Mustafa Ak ise şunları dile getirdi;” 16 Nisan tarihine kadar seçim çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında halkımıza tek tek bilgi vereceğiz. Gezmediğimiz mahalle, sıkmadığımız el bırakmayacağız.
Halkımıza anayasa değişiklik paketini anlatıyor ve halkımızdan halk oylaması için destek istiyoruz. Kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle teşkilatlarımızla teşkilatımızın bütün kademeleriyle ilçemizin her yerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sakarya’dan 16 Nisan tarihinde büyük bir Evet çıkacağına inancımız tam” dedi.

Milletvekili Recep Uncuoğlu ise şunları söyledi;” Türkiye artık 2002 öncesindeki karanlıklarla dolu bir ülke değil. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep  Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemiz çok iyi derece de kalkınma göstermiştir. Ülkemizin önünü kesmek için en son olarak ise 15 Temmuz alçak darbe girişimini denediler. Fakat hiçbirinde başarılı olamadılar. Yeni Anayasa ile Darbe Anayasasından kurtulacağız. Ülke prangalarından kurtulacak. Aynı cehpe şimdi hayır demekte. 16 Nisan tarihin de halkımız yine hak ettikleri cevabı onlara EVET olarak verecektir.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz