Son Dakika
20 Kasım 2018 Salı

Acartürk ‘Birliğimizi kimse bozamaz’

27 Ekim 2015 Salı, 21:12

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü hareketin her sıkıntılı dönemde olduğu gibi Türk Milletinin en yakınında bulunan, en sadık, güvenilir ve eskimeyen dostu olduğunu söyledi.

AŞURE İKRAMI
Acartürk, 1 Kasım öncesinde seçim çalışmalarına devam ediyor. Acartürk, bugün Çark Caddesi’ndeki MHP standında organize edilen Aşure İkramına katıldı. MHP’de daha önceki dönemlerde İl ve ilçe başkanlıkları görevlerinde bulunan eski ve yeni yöneticilerin de katıldığı programın ardından açıklamalarda bulunan Acartürk, “Milliyetçi Hareket’in gerçek sahipleri, ne partisini ne de ülkesini, hangi şartta olursa olsun yüzüstü bırakmayacak kadar onurlu insanlardır. Ülkemizin, Sakaryamızın ihtiyacı olduğu her durumda da bir araya gelerek tek yumruk olabilecek kadar da şerefli duruşları vardır. Birliğimizi kimse bozamadı, bundan sonra da bozamayacaktır” diye konuştu.

KADROLARIMIZ HAZIR
Acartürk, “Sakarya’daki hedeflerimize ulaşmak için, tüm teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Sakarya’yı her geçen gün içine daha fazla çeken bu bataklıktan kurtarmak istiyoruz. Sakarya’ya, huzuru, temiz siyaseti ve Sakaryalıların söz sahibi olacağı bir yönetim anlayışını getirmek konusunda ısrarcı olacağız. Milliyetçi Hareket tüm kadroları ile buna hazırdır.” Dedi.

FERİZLİ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ
MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, Karasu ve Ferizli’de seçim çalışmalarını sürdürdü. Ferizli’deki çalışmalarda Eski Belediye Başkanı ve İlçe Başkanı Mustafa Akgün, İlçe Eski Başkanlarından İsmail Apti, Zekeriya Karadeniz ve Ferizli’nin kanaat önderlerinden Ahmet Hasbaş da kendisine eşlik etti. Acartürk, Ferizli ve Karasu’da MHP’nin bu seçimde oylarında patlama yapacağını belirterek, “Hemşehrilerimizin gösterdiği ilgiye şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

STK ZİYARETLERİNE DEVAM
MHP Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Acartürk ve Açba, iş dünyasının temsilcileri ile güncel konular ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

TÜMSİAD’A TEŞEKKÜR
MHP Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, önceki akşam da TÜMSİAD Sakarya Şubesi’ni ziyaret ederek, Başkan Murat Kesik ve dernek yöneticileri ile bir araya geldi. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Acartürk, TÜMSİAD’ın ülke ve Sakarya ekonomisi için önemli çalışmalara imza atma gayretinde olduğunu gözlemlediklerini ve Sakarya’nın meselelerinin çözümünde birlikte çalışmaya hazır olduğunu söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz