Son Dakika
14 Ocak 2019 Pazartesi

Spor Tesisinin İhalesi Cuma

21 Temmuz 2016 Perşembe, 16:46
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne hediye edileceği duyurulan yeni tesis projesi 22 Temmuz Cuma günü ihaleye çıkıyor.

SAKARYA
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu tarafından Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne hediye edileceği duyurulan yeni tesis projesi 22 Temmuz Cuma günü ihaleye çıkacaktır. İhale, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısındaki Büyükşehir Ek Hizmet Binası’ndaki ihale salonunda, saat 10.30’da gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dendi.

Spor Yatırımlarına Devam
Yeni Sakarya stadının hemen karşısında inşa edilen Atletizm Pisti’nin yanındaki bölgeye kazandırılacak olan yeni tesis; 350 metrekarelik alanda inşa edilecek. Tesiste kafeterya, idari odalar ve toplantı salonu hakemlerin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, yeni tesisin spor başlığında hayata geçirilen yatırımlar arasında önemli bir yer edineceği belirtildi. Büyükşehir, ihalenin hemen ardından projede ilk kazmayı da kısa süre içerisinde vurmayı hedefliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz