Son Dakika
04 Aralık 2018 Salı

‘Şehrimizi ayakkabıcılığın merkezi yapacağız’

02 Ocak 2018 Salı, 12:37
Sakarya Kunduracılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda  başkanlığa aday olduğunu açıklayan Kemal Türkmen esnafıyla yemekte bir araya geldi.

SAKARYA

Sakarya Kunduracılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 5 Ocak Cuma günü yapacağı genel  kurul öncesinde  heyecan doruğa çıktı. Ayakkabıcı esnafları seçim gününü beklerken yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Kemal Türkmen esnafını, Kosova Köftecisinde ağırladı. Esnafların yoğun bir katılım sağladığı yemekte mesleki sorunlar üzerine istişare yapılırken, seçimler için de birliktelik kararı alındı.

Yemeğe katılan tüm esnaflara teşekkür eden Başkan Adayı Kemal Türkmen, “Esnaflarımızla sağladığımız birlikteliği bundan sonrada devam ettirmenin uğraşında olacağız. Bizler sorunlarımıza sahip çıkan ve çözümü için istişare mekanizmasını sürekli faal tutacak bir yönetim sergilemek istiyoruz. Daha önce ayakkabıcılığın merkezi konumunda olan ilimizi yeniden bu hale getirmenin çabasında olacağız. Sektörümüzde bulunan imalatçılarımız dahil esnafımızın tümünün katılımıyla markalaşmaya gideceğiz. Önce şehrimiz, daha sonra civar iller ve son olarak Avrupa pazarına ilimizin esnaflarının maharetli ellerinde imal edilen ayakkabılarını göndermek istiyoruz. Bunun için girişimlerimiz var ama sizlerden yetki aldığımız takdirde hemen çalışmalara başlayacağız” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz