Son Dakika
16 Ocak 2019 Çarşamba

SATSO Üyelerine, İDEV’de tanıtım imkanı

29 Şubat 2016 Pazartesi, 11:59

2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı (İDEV), 03-06 Mart 2016 tarihleri arasında Kocaeli Fuar Merkezinde düzenlenecek.

Birincisini 25000’i aşkın kişinin ziyaret ettiği, 2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarında, Sakaryalı firmaların broşür, el ilanı, tanıtım yazıları ile firmaların tanıtımının yapılması amacıya SATSO tarafından stand kiralandı.

SATSO tarafından da desteklenen söz konusu fuar; Gelinlik-Damatlık, Düğün salonu, Düğün-Nişan Organizasyon, Catering, Otel, Kuyum, Çiçek, Fotoğraf, Kuaför-Saç tasarım, Kozmetik-kişisel bakım, İnşaat-Konut, Otomotiv, Beyaz Eşya, Züccaciye, Banka, Pastane, Mobilya, Mobilya Dekorasyon, Seyahat, Yapı Dekorasyon, Halı, Tekstil, Mefruşat (perde, tül), Ev dekorasyon-Aksesuar, Nikâh Şekeri-Davetiye, Ayakkabı, Çanta, Müzik, gibi yaklaşık 30 farklı sektörü kapsamakta.

2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarına katılım sağlamak isteyen SATSO üyelerinin 02/03/2016 tarihine kadar SATSO Ticaret ve Belgeler Müdürlüğü’nün ile irtibata geçmesi gerekiyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz