Son Dakika
23 Ekim 2018 Salı

Sakarya Büyükşehir Ramazan İftarları için ihaleye çıkıyor

28 Şubat 2016 Pazar, 00:43

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile 105.000 kişilik iftar yemeği ve organizasyonu hizmet alım ihalesi yapacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayında Sakarya’da 16 farklı yerde verilecek iftar Yemeği’nin organizasyonu için ihale yapacak.

23 Mart 2016 saat 10:00’de yapılacak ihalede firmalardan, 105.000 kişilik iftar yemeğinin hazırlanıp, akşam ezanına yarım saat kala idarece belirlenmiş olan mekânlarda hazır bulundurulması, vatandaşlara dağıtılması, organizasyonda kullanılacak masa ve sandalyelerin temin edilmesi ve bunların nakliyesi, temizlik işlerinin yapılması, masa ve müştemilatın tertip ve tanzimi gibi servisi ve servis sonrası hizmetleri için teklif alınacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı için 16 farklı günde ve mekanda vereceği iftar yemekleri için 3 çeşit sıcak yemek ( mercimek çorbası +pilav+et sote), kapalı kıymalı pide, tatlı, hurma, zeytin, su, ayran ve ramazan pidesi mönüsü hazırladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz