Son Dakika
11 Aralık 2018 Salı

Bakkal ve Bayiler istişare toplantısı Gebze’de yapıldı

28 Nisan 2016 Perşembe, 12:59

Bakkal ve bayi esnaflarının sorunlarının görüşüldüğü istişare toplantısının 5. Gebze Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanlığının ev sahipliğinde yapıldı.

Oda Başkanı Secattin Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya civar iller ve ilçelerin oda başkanları ile birlikte Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan’da katılarak, esnaf dayanışmasına güç verdi.

İstişare toplantısını değerlendiren Başkan Akdardağan, “5. Kez bir araya geldiğimiz bu toplantıları çok önemsiyoruz. Bir önceki toplantıya ev sahipliği yapmıştık ve mesleki sorunlarımızı yetkililere ilettik, çözüm önerileri hazırladık, eylem planını uyguluyoruz. Yaşadığımız sorunları, zincir marketlere karşı mücadelemiz, yeni açılacak marketlere sınırlama getirilmesi ve hükümetin esnafa yönelik getirdiği imkanlar, krediler ve beklentilerimizi ele aldık” dedi.

Güç birlikteliğinin arttığı bu toplantıların süreceğini belirten Başkan Akdardağan, “Fikir alışverişi yaptığımız, ulusal sermayeye karşı durduğumuz ve sektörümüzdeki gelişmeleri el aldığımız bu toplantıları sürdüreceğiz. Kararlarımızı hayata geçirip, esnafımızın adına yapılan girişimlerin takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz