Son Dakika
16 Ocak 2019 Çarşamba

Adnan Şimşek ‘olduğumuz yerde durmak bile, en hızlı geriye gitme yolu’

26 Şubat 2016 Cuma, 17:32

Sakarya’da yaptığı önemli yatırımlarıyla ve altı mağazasıyla hizmet veren Türkiye’nin önde gelen markalarından Vestel, Led Teknoloji ve LG Electronics ile bölgemizdeki önemli yatırımlarda söz sahibi olan Şimşek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Şimşek, teknoloji hakkında bilgiler verdi.

Levent CANDAN – SAKARYA Bünyesindeki Elektrotek, Vestel, Led Teknoloji ve LG Electronics bayileriyle Sakarya’da önemli yatırımları olan Şimşek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Şimşek; teknoloji hakkında yaptığı açıklamalarında günümüzde iki çeşit işletme anlayışı belirgin olarak görüldüğünü ifade ederek; “Bir kısım başarılı işletmeler endişesiz, fırsatlara odaklanmış, esnek, iyimser, yapılarıyla değişime ayak uyduruyor ve başarılı oluyor.

İşletmelerin bir kısmı da; Ümitsiz, sorunlara odaklanmış, statükocu ve kalıplaşmış, kötümser, yapısıyla değişime direniyor ve kan kaybediyor.

Hâlbuki hızla değişen bir dünyada, olduğumuz yerde durmak bile, en hızlı geriye gitme yolu. Geleceğe ümitle bakıyor, artan bir azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günümüz piyasalarında; değer var edebilen, piyasanın ihtiyaçlarını iyi analiz edip cevap verebilen, doğru hizmet ve kalite standartlarını tutturabilenler, işletme yelkenlisini hedeflerine doğru götürme hususunda yeryüzü standartlarına uygun hareket ediyorlar demektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz