Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Serdivan Belediyesi FETÖ için Düğmeye Bastı

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 21:54
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 15 Temmuz Cuma akşamı gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi sonrası kurmaylarını topladı.

SAKARYA – Serdivan
Darbe girişimiyle ilgili değerlendirme yapan Başkan Alemdar, demokrasiye karşı planlanan hain teşebbüsü bir kez daha kınayarak, Serdivan’da FETÖ’yle mücadelede atılacak adımları masaya yatırdı

İlk Mühür İnelsan’a
Serdivan’da paralel yapılanmanın ve FETÖ’nün 15 Temmuz’dan itibaren sonuna kadar takipçisi olacaklarını belirten Başkan Alemdar, bu kapsamda ilk olarak İnelsan Holding’in yeni inşaatı ile ilgili birimlere incelenmesi talimatı verdi. Yapılan incelemeler sonrası şirketin İstiklal Mahallesi’ndeki inşaatı mühürlendi.

Devletin Bekasına Kast Eden Tüm Kişi Ve Kurumlar İncelenecek
Konu ile ilgili açıklama yapan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “FETÖ’ye mali destek sağlayan, sempatik unsurlarla FETÖ propagandası yapan, yaşanan darbe girişimini bir kurgu ve tiyatro girişimden ibaret gören, milletin ve devletin bekasına kast eden tüm kişi ve kurumları detaylı bir şekilde incelenmeye devam edeceğiz” dedi.

Belediyenin Kapısından İçeri Adım Atamayacaklar
Meydanlarda demokrasi nöbetine devam edeceklerini belirten Alemdar, “Bu milletin parasıyla, bu millete ihanet eden tüm kişi ve kurumlara asla ve kata müsaade edilmeyecektir. Belediyemizin içerisinde bu örgüte mensup biriyle iş yapan, işlemlerine yardımcı olan, onlara selam dahi veren bir personel olursa derhal gereği yapılacaktır. Bir kez daha demokrasi nöbetimizde meydanları dolduran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” diye konuştu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz