Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Süleyman Dişli “Ellerini ovuşturanları sevindirmeyeceğiz

25 Temmuz 2016 Pazartesi, 13:05
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Ellerini ovuşturarak Türkiye’nin diz çökmesini bekleyenleri bu güne kadar sevindirmedik, sevindirmeyeceğiz” dedi.

SAKARYA – Adapazarı
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, 15 Temmuz akşamı ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan güçlere karşı her akşam Demokrasi Meydanı’nda toplanan halka seslendi. Başkan Dişli, 15 Temmuz gecesinde Sakarya Valiliğinin ele geçirilmek istenmesiyle Ankara ve İstanbul’dan sonra darbeyle büyük mücadele veren ilin Sakarya olduğunu belirterek, “Her biriniz birer kahramansınız. Darbe girişimi gecesinde dik duruşunuz sizin vatanınıza olan sevginizi fazlasıyla göstermiştir” dedi.

UYANIK OLMALIYIZ
Başkan Dişli, “15 Temmuz gecesi milletimiz destan yazmış, canını ortaya koymuş, şehid vermiş, tankın önüne siper olmuş, dünyaya demokrasi dersi vermiş ve üzerine düşeni hakkıyla yapmıştır. Özellikle Sakaryamız ve sizler bu konuda öncü oldunuz. Sizleri ne kadar tebrik etsek azdır. Tarih bunu böyle kaydedecektir. Hepimiz, bu olayı böyle görmeli ve anlamalıyız, Sayın Cumhurbaşkanımızın meydanları terk etmeyin uyarısının bize anlatmak istediği, bu saldırının arka planında ki küresel boyuttur. Bunu çok iyi idrak etmeliyiz ve Millet olarak uyanık olmalıyız.”diye konuştu.

ONLARI SEVİNDİRMEYECEĞİZ
Başkan Dişli son olarak, “Ellerini ovuşturarak Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini , pes etmesini bekleyenleri bu güne kadar sevindirmedik, sevindirmeyeceğiz. Ülkemizin kaderini terör örgütlerine paralel ihanet çetesine, küresel güçlerin yerli işbirlikçilerine teslim etmedik, etmeyeceğiz”dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz