Son Dakika
14 Ocak 2019 Pazartesi

Sapanca’ya yeni takviye

05 Temmuz 2016 Salı, 01:34
Sapanca Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü bünyesindeki araç parkı yeni bir kamyonla takviye edildi. Çeşitli nitelikte ve acil aktarım gerektiren malzemelerin taşınması konusunda pratik çözümler üretilmesini sağlayacak olan kamyonet, daha çok Teknik İşler Müdürlüğü ile Sosyal İşler Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılacak.

SAKARYA – Sapanca
Sapanca Belediyesi Sapaş ve Satın Alma Müdürlüğü planlaması ve girişimiyle belediyeye kazandırılan kamyonla, malzeme taşıma işlerinde daha dinamik bir imkana kavuşulacak olması nedeniyle bir açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, yeni alınan kamyonun hayırlı olmasını dileyerek, kamyonun acil taşıma işlerinde çok işlevsel ve yararlı olacağını ifade etti.

Hizmete uygun yeni araç alımları sürdürülecek.
Belediye araç parkına çeşitli hizmetlerin gereğince araçlar kazandırıldığını vurgulayan Başkan Aydın Yılmazer, hem belediyenin ürettiği hizmetler de hem de halkın belediyeden talep ettiği hizmetler bazında ve acil malzeme ulaşımı ile taşıma gerektiren işlerde kullanılacak yen kamyon gibi çeşitli araç ve iş makinalarının düzenli olarak belediyeye kazandırılacağını sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz