Son Dakika
12 Ocak 2019 Cumartesi

Dişli ‘Darbeciye geçit yok’

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 15:26
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan güçlere karşı gündüz görevleri başında hizmet vermeye, gece de demokrasi ve özgürlük nöbeti tutmaya devam edeceklerini söyledi.

SAKARYA – Adapazarı
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı devam eden ve 28 sokağın havasını değiştirecek olan proje çalışmalarını yerinde inceledi. 15 Temmuz tarihinde halkın iradesiyle ülkenin büyük bir sınav atlattığını kaydeden Başkan Dişli, haftanın ilk çalışma gününde belediye olarak tüm birimlerin görevleri başında olduğunu ve daha azimle daha şevkle hizmetlerine devam ettiğini söyledi.

DARBECİYE GEÇİT YOK
Ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan güçlerin bir kez daha harekete geçtiğini kaydeden Başkan Dişli, “Gün birlik günü, gün dayanışma günü ve milli iradeye sahip çıkma günüdür. Sakarya halkı bunun en güzel örneğini meydanlarda göstermiştir. Canı fedasına da olsa devletinin yanında olarak, darbecilere fırsat vermemiştir. Halkımız seçimle gelmiş bir Hükümet dışında hiçbir iradeyi tanımadığını gerek Sakarya Valiliği’ne yapılan baskında, gerekse meydanlarda verdiği mücadeleyle göstermiştir. Tüm dünya Türk halkının vatanı için neler yapabileceğini o gece bir kez daha görmüştür. Gücünü milletten almayan bir grubun, hükümeti düşürme çabası her zaman sonuçsuz kalacaktır. Ordu ve güvenlik güçleri dayanışmasının en güzel örneğini gösteren halkımızı milletin iradesine sahip çıktığı için bir kez daha tebrik ediyorum. Meydanlardaki demokrasi nöbetimizin aksatılmadan kararlılıkla devam edileceğinin bilinmesini istiyorum” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz