Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Altyapı Geleceğini Birlikte Planlıyoruz

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 14:58
SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yeni dönem stratejik plan çalışmalarımız kapsamında yeni bir anket çalışması başlattık. Şehrimizin altyapı geleceğini birlikte planlıyoruz” dedi.

SAKARYA
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 2017-2021 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları kapsamında vatandaşların görüşlerine başvurmak amacıyla anket çalışması başlatıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Kurum olarak 2017-2021 Stratejik Plan hazırlık çalışmalarını sürdürüyoruz. Gelecek planlarımızı belirlerken hemşerilerimizin ve paydaş kurumların görüşlerini de önemli buluyoruz. Bu sebeple internet sitemizde bir anket çalışması başlattık” dedi.

Geleceği Birlikte Planlıyoruz
Rüstem Keleş, “SASKİ ile ilgili gerek hemşerilerimizin gerekse işbirliği içerisinde olduğumuz kurumların görüşlerini almak, beklentilerini tespit etmek, mevcut hizmetlerde iyileştirilmesi gereken noktaları belirlemek amacıyla bir anket yapıyoruz. Vatandaşlarımız, www.sakarya-saski.gov.tr adresinde yer alan anketi doldurarak hem mevcut SASKİ hizmetlerini değerlendirebilecekler hem de 5 yıllık stratejik planımıza katkı sağlayabileceklerdir. Vatandaşlarımızın Sakarya’nın altyapı geleceğini planlama noktasında görüşlerine değer veriyoruz. Sakarya’nın altyapı geleceğini vatandaşlarımızla birlikte planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz