Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

‘Tarımda verimliliği arttıracağız’

26 Temmuz 2018 Perşembe, 12:27

Adapazarı Ziraat Odası heyeti ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Tarımda verimliliği arttırmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İnşallah tarım alanlarımızdan maksimum fayda sağlayacağız” dedi. Toçoğlu, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ve yönetimine de başarı dileklerini iletti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ve yönetimi ile bir araya geldi. Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, “Büyükşehir Belediyesi’nin tarıma olan desteğinin farkındayız. Sizlerin desteği bizleri memnun ve mutlu ediyor. Odamız ve üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Desteklerimiz sürecek

Adapazarı Ziraat Odası’nın gerçekleştirmiş olduğu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya, ülkemizde oldukça verimli tarım alanlarına sahip şehirlerden bir tanesi. Büyükşehir Belediyesi olarak elverişli topraklarımızı korumayı, tarımda verimi arttırmayı ve çiftçimize destek olmayı kendimize görev addettik. Çiftçimize ve tarıma destek sunmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

Üretimi artacak

Başkan Toçoğlu, “Bizler şehrimizi geleceğe el birliği ile hazırlıyoruz. Her fırsatta odalarıyla ve temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Tarımda verimliliği arttırmak için Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık Daire Başkanlığımızın çeşitli alanlarda projeleri mevcut. İnşallah tarımda verimliliği arttıracak, tarım alanlarımızdan maksimum fayda sağlayacağız. Yakın zamanda da Sakaryamızda mısır hasatı başlayacak. Bu vesileyle Tüm çiftçilerimize bol kazanç diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz