Son Dakika
06 Aralık 2018 Perşembe

Serdivan Kar Timleri Alarmda

24 Ocak 2016 Pazar, 22:19

Sakarya’nın Serdvan İlçesinde üç vardiya olarak 24 saat görev yapan Serdivan Belediyesi karla mücadele ekipleri yoğun kar yağışı ile birlikte yol açma, küreme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ana arterlerin yanı sıra köy yollarında da çalışmalara devam eden ekipler ilçe genelindeki tüm yolları 7/24 açık tutuyor.

Başkan Çalışmaları 24 Saat Yerinde Takip Etti…
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, kar yağışının başlaması ile birlikte ilçe genelinde yapılan yol açma ve tuzlama çalışmalarını yerinde takip etti. Planlama kapsamında yürütülen çalışmaları bizzat koordine eden Başkan Alemdar, diğer yandan belediyenin çağrı merkezine iletilen tüm talepleri de birim müdürleri ile birlikte değerlendirerek güzergâhlara anında müdahale edilmesini sağladı.

Twitter Hesabından Anlık Bilgilendirdi…
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar yerinden takip ettiği çalışmaları anlık olarak twitter takipçileriyle de paylaştı. Açık öğretim final sınavına girecek öğrencileri de unutmayan Başkan Alemdar gece yarısı kampüs güzergâhı ile ilgili çalışmaları takip ederek twitter üzerinden öğrencileri bilgilendirdi. Sosyal medya üzerinden gelen talepleri de anında değerlendiren Başkan Alemdar “Ekiplerimiz hava şartları normale dönene kadar aralıksız çalışmaya devam edecek.” dedi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar yaptığı açıklamada ilçe genelinde yoğun kar yağışına rağmen karla mücadele çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ve aynı şekilde üç vardiya olarak devam edeceğini belirterek, olumsuz havaya rağmen Serdivan’da tüm yolların açık tutulduğunu söyledi.

Alemdar ayrıca Vatandaşların kar yağışına bağlı olarak yolla ilgili tüm taleplerini Belediyenin 444 54 50 numaralı çağrı merkezine 24 saat iletebileceklerini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz