Son Dakika
15 Ocak 2019 Salı

SEDAŞ, 2018 yılı proje ve yatırım çalışmaları hakkında bilgi verdi

07 Ocak 2018 Pazar, 17:26
SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ve Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk Sakarya Valisi Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

SAKARYA

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ve Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na SEDAŞ’ın 2017 yılı yatırımlarını % 100 gerçekleşme ile tamamladığı,  2018 yılı proje ve yatırım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

8-15 Ocak Sistem Çalışması

Güven, Vali Balkanlıoğlu’na SEDAŞ’ın, devreye aldığı SAP CRM IS-U projesi kapsamında 8-15 Ocak 2018 tarihleri arasında sistem çalışması yapılacağını bildirdi.  Güven, “8 -15 Ocak 2018 tarihleri arasında  geçici olarak, yeni abonelik, kaçak tespit tutanağına bağlanmış olan faturaların taksitlendirme ve tahsilatı, kaçak faturasının PTT noktalarına ödenmesi, sayaç okuma ve sökme-takma işlemleri dışındaki talep, ihbar ve şikâyetler için Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve Web Sitesinden hizmetlerimiz sürdürülmeye devam edecektir.” dedi.

Validen SEDAŞ’a Teşekkür

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, SEDAŞ yöneticileri ile yakından ilgilendi. SEDAŞ’ın yaptığı çalışmalar ve kış için alınan önlemler için Güven ve Şentürk Valilik Makamına ayrıntılı bilgiler verdiler.  Güven, SEDAŞ’ın elektrik dağıtım faaliyetleri kapsamında; bölgesindeki abonelere kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermeyi hedefleyerek gerçekleştirdiği, SCADA, OSOS, WFM, GIS, MIY, SAP CRM IS-U, gibi vizyon projeleri hakkında da bilgi verdi. Balkanlıoğlu İçişleri Bakanlığı ile başlatılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirilen “Biz Anadoluyuz” Projesine katkıları nedeniyle Bekir Sami Güven ve Dr.Ersan Şentürk’e ayrıca teşekkür etti. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Verdiğiniz ayrıntılı bilgilere, nezaket ziyaretinize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz