Son Dakika
08 Aralık 2018 Cumartesi

Sapanca Özkum Caddesi düzenleniyor

20 Ocak 2016 Çarşamba, 21:11

Sakarya’nın Sapanca İlçesinde her mevsim, gerek yayalar gerekse araçlar tarafından en çok kullanılan caddelerinden biri olan Rüstempaşa Mahallesi Özkum Caddesi yolu, Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince düzenleniyor.

Rüstempaşa Mahallesi Özkum Caddesi’nin yol zemininde, özellikle araçlar trafiği bakımından zafiyet arz etmesi muhtemel olan aksaklıkları önlemek amacıyla, yola döşeli durumda bulunan ve yıpranmadan dolayı teknik standartlara uymayan parke taşları yenileniyor.

Sapanca İlçesi’nin, ziyaretçilerin uğrak güzergahlarından biri olan Özkum Caddesi’ndeki parke onarımlarının yapılan tespitler neticesinde düzenlendiğini belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Özkum Caddesi’nin düzenli bir görünüme kavuşması ve teknik standartlara uygunluğu bakımından yapılan çalışmanın gerekliliğine değindi.

Yol düzenleme çalışmalarının mahalle bazlı bir kontrol ve planlamayla sürdürüldüğünü ifade eden Başkan Yılmazer, her mahallede yapılan kontroller neticesinde müdahale edilmesi gereken tüm güzergahların tespitinin tamamlandığını ve planlanan bir takvimle yol düzenleme çalışmalarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz