Son Dakika
06 Aralık 2018 Perşembe

Sakarya’da 60 Grup Yolu Ulaşıma Açıldı

23 Ocak 2016 Cumartesi, 18:11

Sakarya’daki 16 ilçenin tamamında devam eden karla mücadele çalışmalarını değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Saat 16.00 itibari ile 60 grup yolu ulaşıma açılmıştır. Kapalı olan yollarla ilgili çalışmalarımız aralıksız devam etmekte olup; ilerleyen saatlerde netice alacağımız bilgisini şimdiden paylaşabiliriz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, 16 ilçenin tamamında devam eden karla mücadele çalışmalarını değerlendirdi. Oktar, “Bugün (23.01.2016) saat 08.00 itibari ile şehir genelindeki 64 grup yolu ulaşıma kapalı durumdaydı. Büyükşehir ekiplerimizin koordineli çalışmaları vesilesi ile saat 16.00’da 60 grup yolu ulaşıma açıldı. Kapalı olan yollarla ilgili çalışmalarımız aralıksız devam etmekte olup; ilerleyen saatlerde netice alacağımız bilgisini şimdiden paylaşabiliriz” diye konuştu.

24 Saat Kesintisiz
Oktar, “16 ilçenin tamamında çalışmalarımız 24 saat kesintisiz devam ediyor. Şehir merkezi ve diğer bölgelerde buzlanma riskine karşı tuzlama çalışmaları da devam etmektedir. Bunların yanı sıra kar temizleme çalışmaları ilçe belediyelerimiz işbirliği ile sürmektedir. Hemşerilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için görevimizin başındayız” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz