Son Dakika
09 Aralık 2018 Pazar

Sakarya Milletvekili Yavuz’dan Adapazarı Halk Eğitime Övgü

26 Ocak 2016 Salı, 16:08

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve İl Başkanı Fevzi Kılıç, hafta sonu şehir ziyaretleri sırasında Adapazarı Halk Eğitim Merkezi’ni de ziyaret etti.

Ziyarette halk eğitim kursları ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Milletvekili Yavuz, vatandaşların taleplerine yönelik değişik birçok alanda kurslar açan halk eğitim merkezlerinin çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Halk eğitim kurslarının faydalarından övgüyle bahseden Milletvekili Ali İhsan Yavuz, kendisinin de yağlı boya resim yapmaya ilgisinin olduğunu, meclis çalışmalarından fırsat bulduğu zamanlarda Adapazarı HEM’in yağlı boya resim kursuna katılmak istediğini belirtti.

Hafta sonu da yoğun şekilde devam eden halk eğitim kurslarında görev yapan öğretmen ve kursiyerlerle de sohbet yapan Milletvekili Yavuz ayrıca geçtiğimiz günlerde ilimizi ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun karşılama töreninde görev alan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’a ziyaretleri nedeniyle Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eba Müslüm Çat ve Müdür Yardımcısı Sündüz Şimşek tarafından günün anısına çini tabak hediye edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz