Son Dakika
16 Şubat 2019 Cumartesi

‘Kent Konseyleri ilçelerde bilgi, proje ve etüt merkezidir’

24 Kasım 2017 Cuma, 15:21
Sapanca Kent Konseyi’nin bu güne kadar yapmış olduğu çalışmaları geçtiğimiz aylık meclis toplantısında konsey adına Sapanca Belediye Meclisi’ne sundu.

SAKARYA – Sapanca

Sapanca Kent Konseyi Başkanı Kenan Hürel, “Madde bağımlılığı, hayvan severler ile rehabilitasyon ve barınak, Emitt Fuarı, yakın tarih müzesi, otoyol ses perdesi ve hava kirliliği gibi konularda uzun zaman içerisinde, gerek akademik gerekse konunun içinde olan dostlarımız ile her biri için ayrı komisyon oluşturup çalışılmıştır. Kent Konseyleri ilçelerde bilgi, proje ve etüt merkezidir ” dedi ve konuşmasında Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in Kent konseyine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Sapanca Kent Konseyine tüm siyasi parti temsilcilerinin de desteklerini esirgemediğine vurgu yaptı.

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer yaptığı konuşmasında Kent Konseylerinin ilçelere kazanımlarının büyük olduğuna değindi ve “Sapanca Kent Konseyimizin bu güne kadar yapmış olduğu çalışma ve hayata geçirdikleri projeler için komisyon üyelerini ve Kent Konseyi Başkanı Hürel’i tebrik ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz