Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

Doğal Gaz Abonesi Olacaklar Dikkat!

01 Ağustos 2018 Çarşamba, 14:11

AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş, doğalgaz abonelik işlemlerini 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle abonelik işlemleri web sitesi üzerinden gerçekleştirmeye başladı.

SAKARYA

AGDAŞ, müşterilerine zaman tasarrufu sağlamak ve daha kaliteli hizmet vermek için abonelik işlemlerini 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle web sitesi üzerinden gerçekleştirmeye başladı. Müşteriler AGDAŞ Online İşlemler üzerinden; Yeni Abonelik, Tekrar Gaz Açım Randevusu, Fatura Görüntüleme, Abonelik İptal, Cihaz Kontrol Randevusu işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler. Yakın zamanda fatura ödeme işleminin de yapılacağı uygulama ile müşterilere büyük kolaylık sağlanacağı belirtildi.

Kurumlar Çağrı Merkezi Üzerinden Abonelik Yaptırmaya Devam Edecekler

Online işlemler menüsün üzerinden resmi ve özel kuruluşları şuanda yararlanamayacakları belirtilirken kurumlar abonelik işlemlerine önceden olduğu gibi 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezi üzerinden gerçekleştirebilecekleri aktarıldı.

İşlem Yapılabilmesi İçin Bilgi Güncellemek Gerekebilir 

Müşterilerin online işlemler sayfasına girebilmeleri için cep telefonu numaraları ve TC kimlik numaralarının AGDAŞ sistemine kayıtlı olması gerektiği, bilgi güncellemelerinin AGDAŞ Online İşlemler sayfasından ve hafta içi 7/24 hizmet veren 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezi üzerinden kolaylıkla yapılabildiği aktarıldı.

Çağrı Merkezi Üzerinden Abonelik İşlemi Devam Ediyor

Yapılan açıklamada iki yıl önce başlatılan müşterilerin çok memnun olduğu Çağrı Merkezi üzerinden abonelik çalışmalarının da devam ettiği, isteyen müşterilerin 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekleri belirtildi. 

Bağlantı Abonelikleri Yetkili İç Tesisat Firmaları Tarafından Yapılıyor

Yapılan açıklamada evlerine ilk kez doğal gaz bağlatacak müşterilerin bağlantı sözleşmesi işlemleri yetkili iç tesisat firmaları üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. Doğal gaz kullanım aboneliği için AGDAŞ Online İşlemler veya 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmeleri gerektiği aktarıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz