Son Dakika
06 Aralık 2018 Perşembe

Sabihahanım’da Deneme Sınavı 1.leri ödüllendirildi

27 Nisan 2016 Çarşamba, 13:08

Milli Eğitim Müdürlüğünün Sakarya ili genelinde yaptığı son deneme sınavında, sınıflarında okul birincisi olan Sabihahanım Ortaokulu öğrencileri, madalya ve kitapla ödüllendirildi.

5.sınıflarda okul birinciliğini Zeren Akaltın, 6. Sınıflarda Şevval Gizem Aydınlı, 7. Sınıflarda Neslihan Kabukçik, 8. Sınıflarda ise Zehra Taşdemir kazandı.

Öğrencilerin sınav heyecanını yenmesi ve önümüzdeki yıllarda girecekleri sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarına katkı sağlamak amacına yönelik olarak yapılan deneme sınavında okul birincisi olan öğrencileri madalya ve kitapla ödüllendiren okul müdürü Eyüp Kotan, Sabihahanım Ortaokulu öğrencilerinin elde ettiği başarıların tesadüfi olmadığını, sınav sonuçlarına göre bazı derslerde il birincisi olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

Sabihahanım ailesi olarak genel amaçlarının okul öğrencilerini 5. Sınıftan itibaren vatanına milletine iyi birer vatandaş olarak yetiştirmek olduğunu ifade eden okul müdürü Kotan, akademik çalışmalarını ise öğrencilerin eğitimlerine en iyi liselerde devam etmesi yönünde yoğunlaştırdıklarını belirtti. Kotan, kazanılan başarılarda emeği geçen tüm öğretmenlerine, velilerine, idarecilerine ve okul personeline teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz