Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Kuntoğlu’ndan Okul Ziyaretleri

24 Eylül 2016 Cumartesi, 00:04
730 okulda 180 bin öğrencinin eğitim gördüğü ilimizde yeni eğitim öğretim yılı çeşitli etkinliklerle başlarken, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu da geçtiğimiz yıl sürekli yaptığı okul ziyaretlerine bu yıl da devam ediyor.

SAKARYA
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu okulların açıldığı ikinci gün Erenler İlçesinde FETÖ’den devlete geçen binada eğitim gören okulları ziyaret etti. Aynı kampüs içindeki Şehit Hüseyin Avni Bey Kız İmam Hatip Ortaokulu ve Hafızlık Projesinin uygulandığı Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

21 derslikte 600 öğrenciyle eğitim veren Şehit Hüseyin Avni Bey İmam Hatip Ortaokulu’nda okul müdürü Fatma Sönmez Acar’dan eğitim çalışmaları hakkında bilgiler alan Kuntoğlu, geçtiğimiz yıl TEOG sınavlarında ilçe birincisi olan okuldan bu yıl daha büyük başarılar beklediğini söyledi. Ziyaretinde sınıfları gezerek öğrencilerle ve öğretmenlerle yeni eğitim öğretim yılı hakkında kısa sohbetler gerçekleştiren Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu okul ziyaretlerine sık sık devam edeceğini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz