Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Çocuklar Ramazan’ı Akademi’de Uğurladı

02 Temmuz 2016 Cumartesi, 23:04
Okulların tatile girmesiyle birlikte çocuklara yönelik çalışmalara hız veren ve Ramazan Ayı’nın manevi feyzini onlara küçük yaşta aşılayan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, 6-13 yaş arası çocuklar için düzenlediği Ramazan Okulu’nda ikinci haftayı geride bıraktı.

SAKARYA – Serdivan
Ramazan Okulu’nda çocuklar temel dini bilgilerin yanı sıra ebru, musiki, zeka oyunları gibi branşlarda da kültür ve sanat eğitimi alarak hem bireysel yeteneklerini geliştiriyor hem de Ramazan’ın manevi iklimini birlikte yaşıyor.

Eğlence ile Eğitim Bir Arada
Ebru derslerinde el becerilerini geliştiren çocuklar, Musiki derslerinde ise yeni şarkılar öğrenip eğlenceli vakit geçiriyor. Minikler ayrıca, Ramazan Okulu’nda zeka oyunları ile hafızalarını güçlendirerek zihin egzersizi yapma fırsatı da buluyor.

Bu yıl üçüncü kez çocukları eğitim ve eğlenceyle buluşturan Serdivan Ramazan Okulu, 1haftalık bayram tatilinin ardından minik misafirlerine dini eğitimden, sanatsal etkinliklere, kitap okuma saatlerinden, zeka geliştirici oyunlara kadar birbirinden farklı derslerde eğitim vermeye devam edecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz