Son Dakika
11 Ocak 2019 Cuma

Budaklar İlkokulu’nda Atatürk’ü Anma Programı düzenlendi

12 Kasım 2017 Pazar, 17:13
2017-2018 eğitim öğretim yılında düzenlediği etkinliklerle adını sıkça duyuran Budaklar İlkokulu, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. Yıldönümünde güzel bir anma programı gerçekleştirdi.

SAKARYA – Adapazarı

Sunuculuğunu ve programın tüm akışını okul öğrencilerinin yaptığı Atatürk’ü Anma programına veliler de büyük ilgi gösterdi. Saygı Duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Büyük Devlet Adamı Mustafa Kemal Atatürk tüm yönleriyle anlatıldı.

Budaklar İlkokulu Müdürü Kenan Ziya Kara, Türk Milletinin bağımsızlık mücadelesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kahramanlıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını belirterek, “Ata’mızı her yıl 10 Kasım’da özlemle ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Okul Müdürü Kenan Ziya Kara, öğrencilerin aktif olarak görev üstlendiği 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinliğinin hafta boyunca devam edeceğini belirtirken, önümüzdeki tören ve faaliyetlerde velilerin de çeşitli görevler almalarını sağlayacak çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz